دعوت به همکاری

خانه»دعوت به همکاری
دعوت به همکاری1402-1-23 09:45:22 +00:00
زمان مطالعه: 5 دقیقه

1- همکاری با معرفی پرونده

در راستای توسعه کسب و کار و در یک فرآیند بُرد-بُرد و پر سود – ضمن تنظیم قرارداد مکتوب – ، در هر کجای ایران که هستید و با هر شغلی که دارید، از شما عزیزان دعوت به همکاری به شرح ذیل می نمایم.

سوالات شما در خصوص نحوه همکاری با معرف پرونده

  1. اصل کار من به عنوان « معرف » چیست و چه کاری می کنم ؟!1401-12-26 10:05:31 +00:00
  زمان مطالعه: 2 دقیقه

  شما فقط باید کسانی که مشکل حقوقی داشته و نیاز به داشتن وکیل دادگستری در تمام موضوعات حقوقی و هر نوع پرونده ای دارند را به من را به آنها ارجاع دهید و من را به آن ها معرفی کنید؛ تا در نهایت در صورت امکان توفیق و توافق با ایشان، منتهی به رابطه وکالتی و انعقاد قرارداد بشود و ایشان تبدیل به موکل من بشوند.

  • نکته مهم : این که می گویم می توانید هر نوع پرونده ای را به من ارجاع بدهید :
   • اول اینکه اصلاً به این معنی نیست که مدعی متخصص بودن در تمام موضوعات حقوقی هستم؛ چرا که در این صورت دچار جهل مرکب خواهم بود (آنکس که نداند و نداند که نداند…) و به همین خاطر است که در علم حقوق و عالم وکالت هیچ کس دانای مطلق نیست و همراه باید مطالعه مستمر داشت !
   • دوم اینکه من دارای شبکه ای از دوستان وکیل هستم که هر یک از آنها تخصص ها و تجارب خاص خود را دارند و در برخی از پرونده ها یا به صورت –دو نفر وکیل– قبول وکالت می کنیم (به اصطلاح مجتمعاً منفرداً ) و یا اینکه در کنار مطالعه موردی و تخصصی در خصوص آن پرونده با مشورت توسط وکلای دیگر، از تجارب و دانش وکلای دیگر در قالب همکاری تعریف شده نیز استفاده می کنم.
  2. معرف پرونده بودن چه منفعتی برای من دارد و درآمد من چقدر است…؟1401-12-26 09:08:03 +00:00
  زمان مطالعه: < 1 دقیقه

  در این صورت شما طبق قرارداد، مستحق دریافت بخشی از حق الوکاله به عنوان دستمزد یا پورسانت هستید که در پرونده های مختلف این ارقام متفاوت خواهد بود؛ از چند میلیون تومان تا چند صد میلیون تومان!
  در نهایت ممکن است بسته به توان و روابط اجتماعی شما می تواند مجموع دریافتی رقم شما در سال چند میلیارد تومان هم برسد!

  3. پورسانت من از حق الوکاله دریافتی شما چقدر است ؟!1401-12-26 09:41:08 +00:00
  زمان مطالعه: 2 دقیقه

  1- نکته اول اینکه این شرایط پورسانت استثنایی و فوق العاده برای همکارانی است که به عنوان معرف تا 21 فروردین با من قرارداد منعقد کنند.
  2- نکته دوم این که پرداخت پورسانت بستگی به « نحوه دریافت حق الوکاله از موکل » و  « نوع پرونده » هم دارد؛ با این توضیح که :

  • در برخی از پرونده ها مثل دعاوی مالی مثل مطالبه مهریه، وجه چک و … ، حق الوکاله آخر کار از موکل اخذ می گردد و البته مبلغی هم به عنوان پیش پرداخت (بعنوان حق القلم، حق القدم و… و نه حق الوکاله…) از ایشان اخذ می گردد.

  1- پورسانت از پیش پرداخت موکل برای استارت پرونده : پورسانت ثابت معادل 10% از مبلغ وصول شده
  2- پورسانت از اصل حق الوکاله موکل با خاتمه یافتن پرونده :

    • در پرونده های با حق الوکاله   زیر  200 میلیون تومان : 15% از حق الوکاله خالص و وصول شده از موکل.
    • در پرونده های با حق الوکاله بالای 200 میلیون تومان : 20% از حق الوکاله خالص و وصول شده از موکل

     ذکر مثال : محاسبه پورسانت معرف با ارجاع پرونده مطالبه مهریه

     • تصور کنید پیش پرداخت موکل، 20 میلیون تومان و حق الوکاله آخر کار هم 10% از مهریه وصول شده ای است که 200 سکه بهار آزادی است (فرضاً سکه 25 میلیون تومان است و مجوعاً مهریه 5 میلیارد و حق الوکاله آخر کار هم 500 میلیون تومان میشود)
     • پورسانت معرف = 2 میلیون تومان (10% از پیش پرداخت موکل) + 100 میلیون تومان (20% از حق الوکاله) و جمعاً 102 میلیون تومان با ارجاع فقط یک پرونده!
  • در برخی از پرونده ها مثل پرونده های کیفری و خانوادگی و … ، حق الوکاله از ابتدا چه به صورت یکجا و چه به صورت تقسیط شده از موکل اخذ می گردد که در این صورت هم پورسانت معرف به این شرح است :

  1- حق الوکاله قسطی : 10% از مبلغ وصول شده در هر مرحله به معرف پرداخت میشود و در نهایت با دریافت آخرین قسط، با فرمول زیرمحاسبه شده و الباقی به معرف پرداخت می شود.
  2- حق الوکاله یکجا : اگر زیر 200 میلیون باشد (15% پورسانت) و اگر بالای 200 میلیون تومان باشد (20% پورسانت)

  4. آیا برای این کار نیاز به حضور در دفتر وجود دارد است ؟!1401-12-26 09:52:04 +00:00
  زمان مطالعه: < 1 دقیقه

  شما با هر شغلی که دارید و در هر جایی از کشور که هستید می توانید به عنوان معرف با من همکاری داشته باشید و صرفاً با استفاده از روابط اجتماعی واقعی و مجازی خود در بین دوستان، آشنایان، همکاران، بستگان و…  و هر نوع پرونده ای را به من ارجاع بدهید و بدون نیاز به حضور فیزیکی در دفتر وکالت و از نوع دورکاری و بدون رابطه استخدامی و حتی از نوع پاره وقت هم نیست و شاید اصلاً وقتی هم از شما نگیرید و صرفاً با بهره گیری از روابط اجتماعی و امکانات خود به درآمدی شگفت انگیز برسید!

  5. چگونه می توانم پرونده حقوقی جذب کنم و به شما ارجاع دهم؟ چون من اصلاً اطلاعات حقوقی ندارم…1401-12-26 10:27:07 +00:00
  زمان مطالعه: 2 دقیقه

  ابتدائاً اینکه برای شروع این کار نیاز به داشتن اطلاعات حقوقی نیست و شما صرفاً معرفی کننده هستید و البته بعداً به مرور زمان و یا با مطالعه اطلاعات حقوقی پایه ای را کسب می کنید؛ و اما در خصوص اینکه چگونه پرونده جذب کنید همه چیز بستگی به هنر و روابط شما دارد که من هم به نوبه خودم به شما چند ایده می دهم :

  1. در بین بستگان، دوستان، آشنایان، همکاران، مشتریان و ارباب رجوع ها، خود را به عنوان دوست و همکار من بعنوان وکیل دادگستری معرفی کنید و شنونده مشکلات و داستان های زندگی آنها باشید و حالا با ذکر نام من :
   1. یا به صورت مستقیم آن ها را در خصوص مشکلات حقوقی که دارند به من ارجاع بدهید.
   2. یا اگر مشکلاتی ندارند، با آنها شبکه ای تشکیل بدهید و آنها را در پورسانت خود به هر میزانی که با آنها توافق میکنید سهیم کنید… (البته در چهارچوب تعریف شده در قرارداد بین من و شما)
    • در خصوص مورد فوق که معرف خود شبکه ای از معرف تشکیل میدهد و توان خود را هم اثبات می کند، امکان تعدیل قرارداد به نفع وی وجود دارد.
  2. بدون ذکر نام من از ظرفیت های فضای مجازی مثل اینستاگرام ، سایت دیوار و … استفاده کنید و با تمرکز بر روی دسته ای خاص از پرونده ها «مثل دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی و … » و یا صرفاً پرونده های خاص مثل « مطالبه دیه تصادفات » ، « مطالبه مهریه » ، « تقسیم ترکه و انحصار وراثت » و … ارباب رجوع های جذب شده را به من ارجاع بدهید.
    •  توجه کنید که در این خصوص اولاً با من طی تماس تلفنی یا حضوری، هماهنگی قبلی میکنید و تایید من را می گیرید و ثانیاً مجاز به ذکر نام من در فضای مجازی مثل دیوار یا اینستاگرام نیستید و صرفاً عناوین کلی مثل وکیل دادگستری یا وکیل پایه یک دادگستری را می توانید استفاده کنید.
  3. ایده های دیگری که شما دارید…
  6. چگونه به شما اعتماد کنیم ؟!1401-12-26 13:12:24 +00:00
  زمان مطالعه: 4 دقیقه

  همواره توصیه من به عنوان وکیل این است که در روابط مالی و کاری « اصل بر بی اعتمادی » است و اعتماد بیجا در بدو امر به هرکسی و در هر موضوعی بسیار مذموم است و اعتماد به دیگران صرفاً به خاطر نام، عنوان، شغل، رابطه خویشاوندی و … درست نیست و باید مجموعه ای از عوامل برای ایجاد و حفظ اعتماد وجود داشته باشد و من به شما حق می دهم که در بدو امر اعتماد نکنید ولی اجمالاً به دلایل زیر اعتماد شما را به خود جلب می کنم :

  1. تنظیم قرارداد همکاری : با شما به صورت مکتوب ، شفاف ، ممهور به مهر و امضای وکیل در دو نسخه قراردادی بسته می شود که من و شما را اخلاقاً و قانوناً و شرعاً متعهد به یکدیگر میکند. (یک نسخه پیش شما و یک نسخه پیش بنده )
  2. استعلام از فرد معرفی شده : می توانید از کسی معرفی کرده اید استعلام بگیرید که نتیجه مذاکره ایشان با من چه بوده است و آیا منتهی به قرارداد شده است و به چه میزان؟
   • نکته مهم 1 : به علت حفظ اسرار شغلی و موکل، هیچ نسخه ای از قرارداد مالی موکل از طرف وکیل به معرف داده نمی شود و صرفاً با اطلاع فرد معرفی شونده (موکل) می توانید قرارداد مالی را فقط ملاحظه کنید و یا اینکه از خود فرد معرفی شوند در خصوص کم و کیف قرارداد ، مطلع شوید. 
   • نکته مهم 2 : پیگیری پرونده نیز به علت حفظ اسرار حرفه ای وکالت از سوی معرف ، امکان پذیر نیست مگر اینکه صراحتاً فرد معرفی شده در قرارداد ذکر کند که از طرف من آقا/ خانم …. به عنوان معرف ، می توانند در جریان پرونده و وضعیت آن قرار بگیرند و در غیر این صورت به علت مقتضیات حرفه ای شغل وکالت، به هیچ کس غیر از موکل، در خصوص پرونده اطلاعاتی داده نمی شود.
  3. ارائه سند مکتوب و مجزا در خصوص هر پرونده به شما : پس از انعقاد قرارداد مالی میان وکیل و موکل (فرد معرفی شده از طرف شما) ، نوشته ای با این مضمون و با امضا و مهر وکیل در دو نسخه تنظیم و یک نسخه به شما تحویل داده می شود :
   • با عنایت به قرارداد شماره ….. مورخه … فی مابین وکیل ….. و معرف ….. ، مبلغ 10% از پیش پرداخت در تاریخ …….. و با نقدا / با شناسه واریز …… پرداخت گردید و در صورت وصول حق الوکاله پرونده با موضوع ………… متعلق به آقا/خانم ………… که از طرف آقا/خانم………. معرفی شده است، ظرف مدت 10 روز از تاریخ وصول حق الوکاله، به حساب بانکی ایشان با شماره شبا …………. و شماره کارت …………..  واریز می گردد.  – امضا و مهر وکیل + امضای معرف 
  4. اینجانب وکیل پایه یک دادگستری هستم و موسسه حقوقی نیستم و قسم نامه وکالت را خوانده و امضا کرده و بعد از آن وکیل شده ام :
   • در این موقع که می خواهم به شغل شریف وکالت نائل شوم بخداوند قادر متعال قسم یاد می کنم که همیشه قوانین و نظامات را محترم شمرده، و جز عدالت و احقاق حق منظوری نداشته، و بر خلاف شرافت قضاوت و وکالت اقدام و اظهاری ننمایم و نسبت به اشخاص و مقامات قضائی و اداری و همکاران و اصحاب دعوی و سایر اشخاص رعایت احترام را نموده، و از اعمال نظریات سیاسی و خصوصی و کینه توزی و انتقام جوئی احتراز نموده و در امور شخصی و کارهایی که از طرف اشخاص انجام می دهم راستی و درستی را رویه خود قرار داده و مدافع از حق باشم و شرافت من وثیقه این قسم است که یاد کرده و ذیل قسم نامه را امضاء مینمایم.
  5. با یک نگاه برد-برد و بلندمدت به این موضوع نگاه می کنم و حسن شهرت خود را فدا نمی کنم
  7. من که در تهران نیستم چگونه می توانم به شما پرونده معرفی کنم و چگونه با هم قرارداد همکاری ببندیم ؟!1401-12-26 13:07:51 +00:00
  زمان مطالعه: 2 دقیقه

  مقدمتاً در خصوص این سوال باید بگویم که اولاً اگرچه من وکیل تهران هستم ولی این امر صرفاً در خصوص ایجاد و استقرار دفتر وکالت وکیل است و قبول وکالت از تمام مردم ایران ، خصوصاً استان هایی مثل البرز، گیلان، مازندران، گلستان، قزوین، اصفهان،مرکزی، قم، همدان، سمنان و خراسان برای من امکان پذیر است، و ثانیاً ضمن اینکه با توجه به الکترونیکی شدن قراردادهای وکالت، موکل با ثبت نام حضوری یا غیرحضوری در سامانه ثنا، می تواند از طریق کد ارسال شده به گوشی همراه وی، به وکیل وکالت دهد و در اولین فرصت حضور در استان یا به صورت پستی هم، قرارداد مالی میان وکیل و موکل هم منعقد میشود.

  و اما در خصوص نحوه تنظیم قرارداد همکاری با شما که در تهران نیستید در کمتر از یک هفته… ! :

  1. قدم اول – فرم الکترونیکی پایین این صفحه را تکمیل کنید و مستقیماً یک پیامک مختصر بدین شرح که « فرم همکاری تمکیل شد. نام و نام خانوادگی » به خط اختصاصی معرفین ارسال کنید 09355522212
  2. قدم دوم – ارسال فایل PDF قرارداد همکاری به ایمیل شما : حاوی اطلاعات فردی بنده و شما به صورت تایپ شده و بدون امضا.
  3. قدم سوم – ارسال قرارداد پرینت شده با پست : در دو نسخه + همراه با امضای شما به نشانی دفتر اینجانب در تهران.
  4. قدم چهارم – ارسال قرارداد پرینت شده با پست : یک نسخه امضا شده توسط وکیل به آدرس شما.

  و اما چه پرونده هایی را می توانید به اینجانب ارجاع بدهید :

  • برخی از پرونده های خاص مثل دعاوی دیوان عدالت اداری ، دعاوی تقسیم ترکه، دعاوی ملکی ، دعاوی بیمه ای با موضوع مطالبه دیه تصادفات رانندگی و … و یا هر پرونده ای که فرد معرفی شونده در استان و شهر شما نیاز به وکیل در تهران یا سایر استان ها و حوزه های قضایی نزدیک به آن دارد مثل دعاوی مطروحه له یا علیه ایشان در شهرستان های تهران، و استان های همجوار مثل البرز و …

  ارجاع انواع پرونده حقوقی

  تا 20%پورسانت
  • مطالبه وجه چک / سفته
  • مطالبه ثمن قرارداد
  • مطالبه و استرداد وجه
  • مطالبه وجه التزام
  • مطالبه انواع خسارت
  • مطالبه ارش (مبیع معیوب)
  • مطالبه موصی به
  • اجرای رای داور
  • ابطال رای داور
  • تایید فسخ
  • تایید انفساخ
  • بطلان قرارداد
  • استرداد مبیع
  • الزام به ایفای تعهدات
  • رجوع از هبه
  • اعسار از محکوم به
  • الزام به تحویل خودرو
  • الزام به تنظیم سند خودرو
  • مطالبه افت قیمت خودرو
  • مطالبه دیه تصادفات
  • استرداد لاشه چک و سفته
  • مطالبه ضرر و زیان ناشی از جرم و …

  ارجاع انواع پرونده کیفری

  تا 20%پورسانت
  • کلاهبرداری
  • خیانت در امانت
  • صدور چک بلامحل
  • جعل
  • سرقت
  • فروش مال غیر
  • قتل
  • ضرب و جرح عمدی
  • شرب خمر
  • آدم ربایی
  • توهین و فحاشی
  • تخریب
  • تحریق (آتش زدن)
  • تصرف عدوانی
  • ورود به عنف
  • انواع جرایم مواد مخدر
  • انواع جرایم اقتصادی
  • انواع جرایم پزشکی
  • انواع جرایم جنسی
  • انواع جرایم اینترنتی
  • انواع جرایم کارکنان دولت
  • انواع جرایم سیاسی و …

  ارجاع انواع پرونده خانوادگی

  تا 20%پورسانت
  • مطالبه مهریه
  • طلاق توافقی
  • طلاق از جانب زوج / زوجه
  • استرداد جهیزیه
  • ملاقات طفل
  • اثبات رشد
  • اثبات حجر
  • الزام به تمکین
  • اذن ازدواج مجدد
  • نصب و عزل قیم
  • حضانت طفل
  • تغییر نام
  • تغییر جنسیت
  • مطالبه نفقه
  • تعدیل و تقسیط مهریه
  • اعسار از پرداخت مهریه
  • فرزندخواندگی
  • نفی نسب
  • اثبات نسب
  • دعاوی وصیت
  • تقسیم ترکه
  • انحصار وراثت و …

  ارجاع انواع پرونده ملکی

  تا 20%پورسانت
  • الزام به تنظیم سند رسمی
  • الزام به تحویل مبیع
  • الزام به اخذ پایان کار
  • الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی
  • اثبات مالکیت
  • اثبات بیع
  • تخلیه ملک
  • خلع ید
  • مطالبه اجرت المثل ایام تصرف
  • ابطال سند مالکیت
  • ابطال سند رسمی ملک مشاع
  • دعوی افراز ملک مشاع
  • دستور فروش ملک مشاع
  • اثبات صلح عمری
  • بطلان صلح عمری
  • الزام به فک رهن
  • دعوای تفکیک املاک
  • تنفیذ یا رد معامله فضولی
  • دعاوی موجر و مستاجر
  • دعاوی مربوط به سرقفلی
  • دعاوی پیش فروش ساختمان
  • دعاوی مشارکت در ساخت و …

  ارجاع انواع پرونده خاص

  تا 20%پورسانت
  • دعاوی شهرداری
  • دعاوی گمرک
  • دعاوی تامین اجتماعی
  • دعاوی وزارت علوم
  • دعاوی آموزش و پرورش
  • دعاوی اراضی
  • دعاوی جهاد کشاورزی
  • دعاوی منابع طبیعی
  • دعاوی ستاد اجرای فرمان امام
  • دعاوی اوقاف
  • دعاوی جهاد کشاورزی
  • دعاوی مناطق آزاد
  • دعاوی بنیاد مستضعفان
  • دعاوی بانکی
  • دعاوی بیمه
  • دعاوی ورشکستگی
  • دعاوی حمل و نقل
  • دعاوی بازرگانی
  • قاچاق
  • تعزیرات حکومتی