دوره های آموزشی رایگان را از دست ندهید !

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

وکالت تخصصی

در مسائل مربوط به مطالبات مالی ، اختلافات ورثه ای و دعاوی ملکی از جمله دعاوی ناشی از خرید و فروش و پیش فروش املاک، سرقفلی، مشارکت در ساخت و ... می توانم پس از طی سه گام به عنوان وکیل پرونده شما باشم.
در دعاوی خانوادگی و کیفری صرفاً ارائه خدمات حقوقی به طور پشتیبانی انجام میشود.

مشاهده پلن ها
pattern مشاوره اولیه
pattern مطالعه پرونده
pattern توافقات مالی
pattern

مشارکت در ساخت

اگر به هر دلیلی به مشاورین املاک یا سازندگان اعتماد ندارید من به عنوان وکیل دادگستری متخصص در امر مشارکت در ساخت می توانم از صفر تا صد تنظیم قرارداد تا تحویل واحدهای نوساز به شما، با بهترین قرارداد و بهترین سازندگان در کنارتان باشم.

مشاهده پلن کاری
pattern مالک کیست؟
pattern ملک کجاست؟
pattern بازدید از ملک
pattern

همراهی در معامله

چه بسیار پرونده های ملکی که اگر در زمان تنظیم قرارداد ، یک وکیل امین و دلسوز و متخصص در زمینه ملکی همراه یکی از متعاملین بود ، اصلا تشکیل نمی شد. 
هر چند بروز اختلاف یا نقض عهد در تمام معاملات اجتناب ناپذیر است ولی چنانچه در زمان معامله، وکیلی همراه با خریدار یا فروشنده باشد، ریسک معامله کم می شود.

مشاهده پلن ها
pattern معرفی خود
pattern معرفی ملک
pattern زمان نشست
pattern

همراهی در مزایده

من می توانم در به عنوان یک مشاور حقوقی و سرمایه گذاری در امر مزایده های دادگستری و ادارات ثبت مخصوصاً در مورد املاک مزایده ای، در کنار شما باشم تا تجربه خرید سودآوری را داشته باشید. فقط کافی است با من تماس بگیرید و ضمن معرفی خود، میزان سرمایه خود را اعلام کنید و بعد شرایط کاری و مالی را با یکدیگر توافق می کنیم. 

مشاهده پلن ها
pattern معرفی خود
pattern میزان سرمایه
pattern توافقات کاری
pattern

پشتیبانی پرونده

اگر به هر دلیلی قصد انتخاب وکیل برای انجام امور پرونده های قضایی خود را ندارید از جمله آن که توان مالی پرداخت حق الوکاله را ندارید و یا اینکه پرونده از حساسیت خاصی برخوردار است ، می توانید با پرداخت مبلغی بسیار کمتر از حق الوکاله، از خدمات غیرحضوری و غیرمستقیم من به عنوان وکیل در سایه بهره مند شوید.

مشاهده پلن کاری
pattern نگارش قضایی
pattern مشاوره تلفنی
pattern راهکار موردی
pattern

فرم مشاوره

برای تماس فرم زیر را تکمیل کنید