پیگیری حق خود در مقام خواهان یا شاکی و یا دفاع از خود در مقام خوانده یا متهم، با یاری وکلای متخصص، برای شما کاهش اضطراب و نگرانی، مدیریت زمان، افزایش درصد موفقیت، تسریع مراحل دادرسی و کاهش هزینه ها را به دنبال خواهد داشت.

برای آشنایی بیشتر با خدمات تخصصی قبول وکالت توسط من، این صفحه را مشاهده کنید.

هر مشکل حقوقی یک مساله خاص است که اگر به دنبال حل مساله باشیم، راهکارهای متنوع و با هزینه های متغیر و در قلمروی زمانی و مکانی گوناگون پیش روی شماست که می توانم با ترسیم بهترین راه ، در نقش مشاور یا وکیل شما در کنارتان باشم.

برای آشنایی بیشتر با خدمات تخصصی مشاوره و ارائه راهکار حقوقی توسط من این صفحه را مشاهده کنید.

ضرورت تنظیم قرارداد توسط وکیل، ناشی از اصل مدیریت اختلاف است. مدیریت اختلاف از آن جهت اهمیت دارد که اولاً با کاهش زمینه اختلاف، هزینه مالی و زمانی حل اختلاف منتفی شود و ثانیاً در صورت بروز اختلاف، فرآیند حل اختلاف، سریع و موثر باشد.

برای آشنایی بیشتر با خدمات تخصصی مدیریت قرادادها توسط من این صفحه را مشاهده کنید.

با توجه به حجم بالای پرونده ­های قضایی و اطاله دادرسی در دادگاه ­ها، نهاد خصوصی قضاوت یا همان “داوری” به عنوان مرجع و ملجاء بسیاری از مردم جهت حل و فصل اختلافات و صدور آرای باکیفیت و با هزینه منطقی تر، مورد توجه جدی قرار گرفته است.

برای آشنایی بیشتر با خدمات تخصصی داوری ، توسط من این صفحه را مشاهده کنید.

نگارش حقوقی هنری است که با استفاده از فنون ادبی و منطقی و با تکیه بر دانش فقهی و حقوقی، در قالب لایحه دفاعیه، دادخواست و شکواییه، قدرت استدلال شما را نشان داده و میتواند مسیر پرونده را به نفع شما پیش برده و به اقناع قضات کمک کند.

برای آشنایی بیشتر با خدمات نگارشی تخصصی، توسط من این صفحه را مشاهده کنید.